Populārie jautājumi

  • Diemžēl nē. Mūsu deserti ir pārāk trausli, svaigi un maigi, lai tos piegādātu ar pakomātu. Visus šajā vietnē pieejamos desertus mēs gatavojam katru dienu un papildinām vitrīnu dienas gaitā. Jūs droši varat pasūtīt visu, ko atradīsiet šeit, ar pašizvešanu tuvākajā laikā. Ja izrādīsies, ka kaut kas no pasūtījuma nav pieejams, mēs uzreiz sazināsimies ar Jums un vienosimies par preces nomaiņu vai pasūtījuma gatavības laika maiņu. Ja Jūs tomēr vēlaties pirms pasūtījuma veikšanas pārbaudīt preces pieejamību, zvaniet mums +371 24509965.

  • Jā, Jūs varat pasūtīt jebkurus desertus Jums īpašai un svarīgai dienai. Lai to izdarītu, aizejiet uz “Veikals - Deserti - Tortes pēc pasūtījuma”. Izvēlieties iecienītāku garšu, nosakiet vēlamo svaru un norādiet krāsu gammu. Obligāti norādiet komentāros pasākuma iemeslu un visu, kas mums ir jāņem vērā, veidojot Jūsu īpašo torti. Pasūtījumu šādai tortei var veikt ne vēlāk kā 48 stundas pirms izpildes datuma.

  • Pat ja atrodaties tālu vai darīšanas neļauj, bet vēlaties kādu iepriecināt — Jūs varat veikt pasūtījumu ar mūsu piegādi. Vienkārši norādiet to pasūtījuma aprakstā vai sazinieties ar mums pa tālruni +371 24509965. “Dāvanu idejas” lapā var atrast daudz iedvesmas.

  • Mēs ļoti iesakām rezervēt galdiņu iepriekš. Lai to izdarītu, zvaniet uz mūsu tālruņa numuru +371 24509965.

  • Ja uzskatāt, ka varat mums palīdzēt, un Jums ir liela vēlme dot savu ieguldījumu mūsu izaugsmē. Vai arī vēlaties ar mums sadarboties un īstenot kopīgus projektus, dalieties ar savām idejām un piedāvājumiem info@imbirfoodstories.lv.

  • Ja Jūsu mīlulis ir draudzīgs un prot uzvesties sabiedrībā, esat vienmēr laipni gaidīti kopā ar Jūsu četrkājainajiem kompanjoniem.

Instagram posts line slider

Gaidīšu Jūs savā Instagram profilā

@imbir_food_stories