Par mums

MANS STĀSTS

Čau! Mani sauc Olga. Esmu konditore, par ko kļuvu pašmācību ceļā, un Daugavpils kafejnīcas «Imbir» dibinātāja.

Izturos pret savu darbu ar lielu aizrautību un mīlestību. Pirms 5 gadiem es atvēru nelielu, mājīgu kafejnīcu Daugavpils Saulainākajā ielā. Cilvēkiem likās nereāli, ka man sanāks izturēt kaut gadu, strādājot ar 4 galdiņiem 30 kvadrātmetros un nepārdodot alkoholu.

Uzvarēja mana centība, pārliecība, prasme sevi pasniegt un, protams, gardākie deserti. Visus 5 gadus kafejnīca strādāja par prieku ikvienam viesim un mūsu kolektīvam.

Pārdzīvojām dažādus laikus: bija gan kāpums, gan grūtības, gan miers, bet vienmēr palikām ierindā. 2020. gada pavasarī mūsu pasaulē ielauzās koronavīrusa pandēmija, un es nolēmu slēgt kafejnīcu.

Lēmums nebija viegls, bet vēlāk šis solis kļuva par svaiga gaisa ieelpu. Mīlestība pret savu darbu izrādījās stiprāka par šķēršļiem un «Imbir» atdzima jaunā izskatā – tagad tas ir liels un mājīgs veikals-kafejnīca Daugavpils centrā ar visiem tiem pašiem desertiem, kvalitāti un vērtībām.

author

Imbir Food Stories

“Imbir” - 2015. gadā - maza ģimenes kafejnīca Saules ielā, bet tagad - komanda no 7 cilvēkiem un liels veikals-kafejnīca Daugavpils centrā.

 • Kvalitāte

  Mēs stingri sekojam līdzi mūsu produkcijas kvalitātei. Desertu pagatavošanas meistarība pilnveidojās vairākus gadus, bet receptes joprojām turpina uzlaboties. Visas izejvielas tiek pērktas tikai pie tiem piegādātājiem, kam mēs uzticamies. Mēs regulāri iepriecinām klientus ar jaunumiem, bet, pirms tie nokļūst uz plauktiem, mēs obligāti tos pārbaudām. Aprīkojot mūsu telpas, katru dienu gatavojot tās atvēršanai un pat ieberot kafiju dzirnaviņās, mēs ieguldām savu dvēseli - tā arī ir kvalitāte.

 • Lojalitāte

  Vēl 2015. gadā “Imbir” apkaroja daugavpiliešu sirdis. Tas kļuva par vietu, kur ikkatrs jutās kā mājās. Paštaisīti deserti, produkcijas augsta kvalitāte, uzmanīgs personāls, mūsu vērtības, caurspīdīgums un draudzīgums kā sociālajos tīklos, tā arī mūsu kafejnīcā - tas viss vilina mūsu pilsētas iedzīvotājus. Pie mums var atnākt uz pusdienām vai paņemt kafiju līdzi. Mēs esam draugi. Mums uzticas. Un pie mums ir patīkami atgriezties.

 • Cīņā par ekoloģiju

  Mums ir svarīgi sargāt dabu. Kulinārijā un desertos izmantojam vietējo lauksaimnieku produktus. Kā arī, pie mums var atrast daudz vegāniskās un veģetārās produkcijas, bez glutēna un cukura. Viss, ko Jūs redzat mūsu plauktos - sākot no ēdiena un beidzot ar sadzīves ķīmiju - ekoloģiski tīri produkti. Mūsu darbība ir droša gan apkārtējai videi, gan Jums un Jūsu ģimenei.

 • Sadarbība ar mums

  Sakarā ar pandēmijas sekām, mēs gribam atbalstīt vietējos ražotājus un palīdzēt viņiem atkal noticēt sevī. Pateicoties jau gatavai sistēmai un iegūtai pircēju uzticībai, veikals-kafejnīca “Imbir Food Stories” - lieliska vieta Jūsu produkcijas izvietošanai un popularizēšanai.

PAR MĀJASLAPU

Jebkura krīze mūs mudina uz kaut ko jaunu, māca pamest komforta zonu un pielāgoties jauniem apstākļiem. Tie, kas nebaidās mainīt savu dzīvi, šo laiku noteikti izturēs nelokāmi. Ļoti gribas ticēt, ka tas ir par mani 🙂 Tāpēc nolēmu savu aizraušanos ar desertu gatavošanu pārnest tiešsaistē.

Ir ļoti viegli apmaldīties, dzenoties pēc trendiem, tāpēc palikšu par sevi. Es dalīšos ar visu, kas man patīk. Pastāstīšu, ka pagatavot kūku ir viegli, un, ja gribi būt laba mājsaimniece, nav jāzina 1000 receptes un jābaidās no tādiem “briesmīgiem” vārdiem kā “bešamela mērce”, “konfits” vai “ganašs”.

Open video

Mājaslapā atrodamas daudzas skaistas, vienkāršas un detalizētas receptes, iedvesmojošas fotogrāfijas par ēdienu, vīnu, man garā tuviem cilvēkiem un vietām, kā arī citi mani atradumi, kas varētu noderēt.

Mana mīļākā sadaļa ir «Brokastu idejas». Šī ir manai sirdij tūvākā ēdienreize. Liekas, ka vienmēr ir vieglāk sapulcināt visu ģimeni pie viena galda no rīta nekā vakariņās.

E-VEIKALS

Tagad “Imbir” ir kaut kas vairāk nekā deserti.

Ar lielu prieku paziņoju, ka turpmāk mūsu produkcija varēs iepriecināt ne tikai daugavpiliešus. Jūsu ērtībai esmu pievienojusi sadaļu «Veikals», kurā var iepazīties ne tikai ar mūsu saldumu klāstu, bet arī ar citām precēm, kas nav pieejamas masu tirgū: pārtika, dzērieni, sadzīves ķīmija, aromātiskās eļļas utt.

Tās ir unikālas lietas, ko es personīgi izvēlos un vedu ne tikai no dažādām Latvijas vietām, bet arī no ārzemēm. Tas ir vīns, kas nav katra veikala plauktos, spāņu hamons, itāļu sieri un mūsu dabīgie, svaigie Latvijas dārzeņi – viss, kas atspoguļo Jūsu dzīves garšu un var kļūt par lielisku dāvanu sev vai draugam.

Manai ikdienai varat sekot līdzi Instagram’ā @brainwasholly vai @imbir_food_stories Būšu pateicīga par atsauksmēm, vēlējumiem vai vienkārši labiem vārdiem, kas palīdzēs iet uz priekšu un nepadoties.

Pāriet uz veikalu